УВАГА ПЕРЕЇЗД !

Описание: Новости города Волноваха и Волновахского района.
Правила раздела:

pch20@mail.ua
pch20@mail.ua
Репутация: 0
С нами: 3 года 9 месяцев

Сообщение #1 pch20@mail.ua » 23.09.2016, 14:00

Наша область вкрита сіттю залізничних та автомобільних доріг, які перетинаються на одному рівні ( без чергових та з черговими) та становлять загрозу безпеки дорожнього руху и безпеки руху поїздів.

Дійсно «гарячими» точками перетину доріг є залізничні переїзди без чергового, де по неуважності або недбалості окремих водіїв автотранспортних засобів порушують ся правила проїзду через переїзди.

Допускаються випадки наїзду рухомуго складу на автотранспорт по вині водіїв , в тому числі і з тяжкими наслідками.

Пришла осінь, господарі спішать зі збором урожаю, починаються заняття в школах та інших учбових закладах. На залізничний транспорт покладається задачі не тільки безпечного транспортування пасажирів, але й безпека знаходження людей поблизу залізничного транспорту.

Для безпеки руху автомобільного та залізничного транспорту залізничні переїзди обладнані звуковою та світовою сигналізацією, але не зважаючи на перешкоди , ми поспішаємо, йдемо, переїжджаїмо при закритих шлагбаумах та працюючій сигналізації. І внаслідок маємо нещасні випадки, травмування, пошкодження майна, в деяких випадках- смертельне травмування.

Дуже болісно коли страждають та смертельно травмуються діти, до кінця не усвідомлюючи небезпеку залізничного транспорту. Смертельним «вірусом» стали розваги з так називаємим « селфі» на даху вагонів та потягів. Ще є небезпека коли по дорозі в школу та зі школи підлітки слухають музику, відрізавши себе від зовнішнього світу, не чуючи сигналів та навколишніх звуків. Керівництво СП «Волноваська дистанція колії» наполегливо просить: батьки, вчіть дітей уважності та поваги до свого життя.

СП «Волноваська дистанція коліїї» весь час проводить роботу по приведенню переїздв до норм утримання, постійно проводяться сумісні перевірки технічного стану переїзду та стану сигналізації.

Систематично проводяться заняття з черговими по переїздам за участю представників ДАІ по діям в екстремальних ситуаціях. Основний обов’язок чергового по переїзду- контроль за рухом автотранспорту через переїзд. Іноді потік машин дуже щільний, але тільки пильність чергового може забезпечити безпеку руху, тому що самий малий відступ від правил проїзду залізничних переїздів може обернутися непоправною бідою.

СП «Волноваська дистанція коліїї» звертається з проханням до всіх керівників підприємств - довести до відома кожного водія маршрутних таксі, автобусів та вантажних машин інформацію про тривожний стан на залізничних переїздах, травматизм, випадків загибелі людей та їх причинах.

Безпека руху на переїздах стане гарантованою, якщо кожен водій буде чітко дотримуватись та виконувати правила проїзду через залізничні переїзди.

Велике прохання до всіх читачів – будьте уважні та пильні- пішоходи або воддії автотранспотру, при перетині залізничного переїзду, не порушуйте правил, вас завжди чекають вдома !!!!

Бережіть та цінуйте своє життя та життя рідних та близьких людей !!!!

Омельченко С.Н.

начальник воробничо-технічного відділу

СП «Волноваська дистанція колії»

semantic
semantic
Репутация: 0
С нами: 9 лет 5 месяцев

Re: УВАГА ПЕРЕЇЗД !

Сообщение #2 semantic » 23.09.2016, 15:58

Берегите хлеб от пожаров.
[color=#40FF80]Не относитесь к жизни слишком серьёзно,всё равно вам из неё живым не выбраться![/color]


Вернуться в «Новости г. Волноваха»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость