Волноваха - городской форум

Пишите, общайтесь, задавайте вопросы. Форум посвящён всему, что происходит в Волновахе и за её пределами!

Текущее время: 21 сен 2017, 17:14

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1054 ]  На страницу Пред.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 июл 2017, 10:45 

Сегодня видел как дорожная полиция наградила протоколом(как я понял) самого умного припарковавшегося на автобусной остановке.
Приятно. Мне. ))
Я велосипедист - враг автомобилистов )))

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 02 авг 2017, 15:00 

Цитата:
Sergii Ivanov
58 мин ·
- Як вони заїбали, - каже таксист.
- Хто саме, - питаю я.
- Та оці, на литовських...
Наш розпечений "Ланос" вже десять хвилин стоїть у заторі на бульварі Шевченка, вікна відкриті, кондиціонер не працює, бо не працює, і навіть розкішний православний іконостас на торпедо не рятує від пекла в салоні.
Об'єкт ненависті таксиста стоїть перед нами так само нерухомо - свіжий "Гольф" з лаконічним шестизначним номером, синьо-зірковим прапором ЄС і літерами "LT".
- ... купують за три копійки, ввозять, а що воно за машина - незрозуміло, - продовжує бубоніти водій.
- Чому незрозуміло? Звичайний собі "Гольф", максимум десятого року. Років на п'ять новіша за вашу.
- Моя - дванадцятого, - обурено зауважує таксист.
Озираюсь - брудна сіра обшивка в плямах невідомого генезу, провалені сидіння, тріщина на лобовику, ручка задньої лівої двері зламана, ручка склопідіймача задньої правої відсутня. Хоча ми стоїмо, "Ланос" наче б'ється в гарячці, вібруючи вицвілим аквамариновим кузовом.
- Вибачте, я мав би здогадатися. А що конкретно вас не влаштовує в цьому "Гольфі"?
- Як що? Я за свою віддав майже десятку. Це - з документами, з оформленням. Зараз вона - десь під п'ять штук. А цей клоун за ті ж самі гроші собі "Фольксваген" пригнав.
- Не сприйміть за образу, але чи не здається вам, що в світлі викладених вами обставин клоун - не він?
- Тобто я?
- Я так не сказав. Але мені геть незрозуміло, що саме вас обурює.
- Мене вкурвлює, що їбашиш з ранку до ночі, заробляєш, а якийсь "умнік" купує собі нормальну тачку вдвічі дешевше.
- Вибачте, я не бачу зв'язку між вашим завзятим трудоголізмом і прагматичною винахідливістю водія "Гольфа".
- Як не бачите? Я купую як всі нормальні люди. Все по закону, а хтось плює...
- Ну він же її не контрабасом ввозить, а офіційно, через митницю. Не виключаю, навіть сплачує штраф за прострочене тимчасове ввезення.
- І що далі?
- Нічого.
- Але ж так дешевше!
- Бінго.
- То де ж тут справедливість?
- На білбордах. Єдине місце.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 02 авг 2017, 20:12 

Изображение

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 04 сен 2017, 19:02 

Сегодня днем на перекрестке ул. Центральная и пер. Энергетический (на повороте в полицию) было ДТП. Военные на джипе не разъехались со скутером.

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1054 ]  На страницу Пред.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]