Волноваха - городской форум

Пишите, общайтесь, задавайте вопросы. Форум посвящён всему, что происходит в Волновахе и за её пределами!

Текущее время: 21 янв 2018, 03:51

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 155 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Побратимы Волновахи
СообщениеДобавлено: 14 апр 2015, 16:19 

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/74236/ :
У Поливаний понеділок делегація дітей з м. Волноваха побувала у Жидичинському чоловічому монастирі Святителя Миколая Мерлікійських Чудотворця.
Окропили діток та вчителів свяченою водичкою, яка символізує здоров’я та достаток на весь рік. Ієромонах отець Никодим провів екскурсію по храму, розказав цікаві історичні епоси життя монастиря. Ознайомив з бібліотекою та цінними релігійними книгами, від яких черпають натхнення усі монахи. Про це інформує Луцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

У Поливаний понеділок делегація дітей з м. Волноваха побувала у Жидичинському чоловічому монастирі Святителя Миколая Мерлікійських Чудотворця.

Діток цікавили питання про життя і повсякденні турботи ченців. Багато питань задавали підлітки і про церковні свята та звичаї. Кожен охочий подав записку за здоров’я своїх рідних, і робили це дітки з великою завзятістю та натхненням.

Екскурсія завершилась в рекреаційному комплексі «Острів», який знаходиться в с. Озерце. Приватний підприємець Микола Барабаш запросив дітей на гостину. У ресторані дітей частували традиційними українськими стравами. Чудове розташування рекреаційного комплексу, прекрасна погожа днина, гарна природа та неймовірні враження від приватного зоопарку, штучного озера та різноманітності цікавинок довго не відпускала дітей у місто. Жидичинське молодіжне братство «Мирт» організовували для дітей веселі пасхальні забави та гаївки. Діти веселилися та обмінювалися враженнями. Усі посилали позитивні позови у небо та емоції миру та благодаті. Духовне спілкування з братчиками надовго залишиться у пам’яті діток

http://www.lutsk.ua/fast-news/dity-z-vo ... -monastyri

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 14 апр 2015, 20:19 

Сегодня торжественное прощание в Луцке.
http://vip.volyn.ua/articles/dity-z-vol ... a-ukrayina

http://www.lutsk.ua/fast-news/miskyy-go ... u-yedynoyu

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 11:08 

Сьогодні на Схід відправилась частинка моєї душі та серця з дітьми, які за тиждень стали рідними. Літом чекаємо їх в гості разом з батьками.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 12:07 

родители многих детей ярые сторонники русскаго мира - приедут, погостят, а потом будут ещё больше ненавидеть, что живёте там, ни в чём не отказываете себе))))

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 13:43 

Зачем Вы так, Чипполино? Вы уверены за "многих"? Я знаю некоторых детей, их семьи не поддерживают Днр. Думаю, что ярые сторонники "русскага мира" детей бы не отпустили. А также знаю, что некоторые из детей так впечатлились, что хотят в дальнейшем жить в Луцке.

1vet, як одна з мам дітей, що поїхали в Луцьк, хочу подякувати Вам та іншим родинам, які прийняли діток. Велике вам ДЯКУЮ за вашу турботу, любов, терпіння. А також велике ДЯКУЮ організаторам, а особливе- директору гімназії 4 Олександру Андрійовичу Мишковцю. Мира, любові, тепла, добробуту вашим родинам і нашій Україні! :ki_ss:

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 13:57 

Вчерашнее прощание в гимназии (много фото)
http://ar.volyn.ua/20150414-u-lutsku-vl ... volnovahy/

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 14:35 

и даже более того - знаю их и их детей))) хотя, может, эта поездка изменит хоть немного отношение этих родителей к Украине

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2015, 15:45 

Надеюсь, и не только родителей, а еще и учителей.
Сегодня смотрела online телепрограмму "Схід і Захід разом" по каналу "Нова Волинь" в повторе. Вчера снимали. В студию были приглашены 2 детей- Анна и Никита, а также представитель с Волновахского районо и директор луцкой гимназии 4. Дети рассказывали о том, как им понравилось, как их хорошо приняли. А когда вопрос задали о Волновахе, и что у нас интересного, Никита сказал, что люди у нас хорошие, и что есть летний парк, а там мусорят. И вообще дети отметили, что в Луцке очень интересно, и намного чище. Неплохо бы нашим властям посмотреть передачу. Жаль ролика этого нет выложить.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 16 апр 2015, 12:28 

Новости с Волыни
Цитата:
У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ ПРИЙМАЛЬНЮ НАРДЕПА З ВОЛНОВАХИ

У Луцьку розпочала роботу громадська приймальня народного депутата України від Блоку Петра Порошенка Дмитра Лубінця. 15 квітня відбулось її урочисте відкриття.

Офіс Луцької міської організації Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», де, власне, і працюватиме громадська приймальня, освятив представник Волинської єпархії УПЦ КП отець Олександр.

Він зауважив, що це на ділі доказує єдність Сходу і Заходу, адже Дмитро Лубінець – нардеп-мажоритарник із міста Волноваха Донецької області. «Це те, що ми повинні були робити всі попередні 23 роки», – підкреслив священик і додав, що надалі українці тільки розширюватимуть міст співпраці між різними регіонами України, зокрема, і за допомогою народних депутатів. «Хай цей офіс буде благословенний Господом. Хай, хто буде приходити до нього зі своїми проблемами, вийде звідси задоволений», – побажав отець Олександр.

Сам же Дмитро Лубінець пообіцяв, що намагатиметься вирішити максимум проблем, із якими звертатимуться волиняни. Він зазначив, що краян прийматиме і він особисто, і його помічники.

Громадська приймальня працюватиме з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00 години. Втім, керівник облосередку БПП, помічник народного депутата Роман Романюк наголосив, що за потреби працівники готові залишитися довше, аби допомогти заявникам у вирішенні їхніх потреб.

До речі, у планах – відкрити приймальні Дмитра Лубінця в кожному районі Волині, аби тамтешнім жителям не доводилося їздити до обласного центру.

Варто зауважити, що Дмитро Лубінець пообіцяв проводити на Волині приблизно один тиждень на місяць. Іще тиждень він працюватиме на своєму окрузі у Волновасі.

Комментарии в разных изданиях разные- где возмущаются, но именно представителями Лубинца. Где радуются, но опять же положительны к инициативе Лубинца и негативны к бездействию лучанских избранников. Всё как у нас.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 16 апр 2015, 14:27 

О как , то есть в нашем округе ( где избран ) - уже проблем НЕТ , круто ! Дальнейшая политическая карьера , я так понимаю , будет успешно разворачиваться в Волынской обл. . Помашем " депутату " ручкой . Молодец ! :bra_vo:

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 17 апр 2015, 08:44 

Цитата:
помічник народного депутата Роман Романюк

Как интересен мир , осенью 2014 полный тёзка был в Волновахе (но тогда он был майором 72-й бригады) , интересное совпадение(?)

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 17 апр 2015, 10:49 

Я аж растерялся...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 17 апр 2015, 14:09 

semantic писал(а):
Цитата:
помічник народного депутата Роман Романюк

Как интересен мир , осенью 2014 полный тёзка был в Волновахе (но тогда он был майором 72-й бригады) , интересное совпадение(?)

Вот ! А теперь припоминайте как прошли , у нас , выборы " под звуки артиллерии , столкновением , за квартал от окружкома
" .

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 23 апр 2015, 18:14 

Из контакта. Дмитрий Лубинец:
Цитата:
На жаль, коли я поділився новиною про те, що відкрив приймальню в Луцьку, дехто сприйняв цю подію негативно і порадили не «піаритись в затишному місці».
Що ж, доведеться вкотре написати про вже здавалося б зрозумілі речі.
25 лютого 2015 року Волноваха і Луцьк підписали Меморандум про співпрацю. Це яскравий приклад єднання Сходу і Заходу. Чому ж я обрав саме Луцьк, а не будь-яке інше місто Західної України?
Перш за все, причиною стали трагічні події 22 травня минулого року, коли під Волновахою розстріляли 51-шу бригаду і загинуло 18 хлопців. Із них четверо – з міста Луцька. Це перша подія, яка змусила всіх задуматися. Для нас, для міста Волноваха, війна почалася саме 22-го числа. Причому мої волонтери виявилися першими на полі цього бою. Зокрема, один із них з’явився там через 30 хвилин після розстрілу. Він викликав туди автомобілі медиків і завдяки йому, без пафосних слів, людей 5-6 врятували. Він витягнув їх сам, вантажив у машини, всі ми підключилися до допомоги, доставляли хлопців у лікарні, здавали кров, знаходили медикаменти.
З самого початку влада в нас у Волновасі особливо не захищала Україну. Сепаратистські настрої у нас на перший час переважали на той момент. Тоді перед лікарнями почали збиратися люди, кричати, що треба викидати з лікарень військових: поранені, не поранені – неважливо. А військові не могли застосовувати зброю проти мирного населення. Тому ми збирали своїх хлопців, спортсменів, захищали їх. Потім швидко знайшли можливості, знайшли вертолітні майданчики, звідки забирали поранених. Пізніше, через два дні, ми займалися питаннями доставки загиблих на Волинь. Тому з цієї трагічної події почалася співпраця Волновахи і Луцька.
Після цього до нас у Волноваху приїздили хлопці з Волинського управління СБУ, в нас керівником Волноваського міжрайвідділу СБУ став представник Волинського управління. Потім почалися зв’язки волонтерів, почалася плідна співпраця.
І коли я тільки став народним депутатом, виникла ідея знайти якесь місто-побратим, бо Волноваха мала тільки два міста-побратими в Російській Федерації і абсолютно не мала партнерів ні в Європі, ні в Україні. Коли я почув, що місто Луцьк саме шукає міста-побратими, то кинув все і приїхав до мера. Зізнаюся, що дуже поважаю Миколу Ярославовича Романюка, адже я його не вмовляв абсолютно. Єдина умова була, щоби сім’ї чотирьох загиблих у Волновасі хлопців не були проти такої співпраці. Цим займався секретар міської ради: він їх усіх обдзвонив, від усіх отримав згоду, і після цього ми підписали меморандум.
Меморандум – це скоріше підписана декларація про наміри. Але допомогу ми почали отримувати одразу ж. Зразу в Луцьк приїхала делегація з Волновахи, ми тут пробули два дні. Мер міста Сергій Демченко подивився, яка співпраця Луцька з побратимами в Європі. Є чому повчитися. Першим результатом стало, що мер міста Волновахи завдяки меру Луцька був включений в делегацію і з’їздив у Польщу. Наскільки мені відомо, зараз ведуться переговори, щоб місто-партнер Волновахи з’явилося і в Польщі.
Після того Микола Ярославович приїхав із волинянами: з депутатами міської, обласної ради до нас у Волноваху. Ми вже отримали допомогу. Вони приїхали не з порожніми руками, а з допомогою: починаючи від якихось дрібних речей, закінчуючи достатньо потужними дороговартісними електростанціями, був навіть один тепловізор. Крім допомоги військовим, вони привезли дуже багато допомоги переселенцям і дітям. У міській раді приблизно сто сімей отримали продуктові набори, маленьким дітям вручили м’які іграшки з Волині.
Далі Меморандум ми почали втілювати в життя – Волноваська лікарня завдяки співпраці отримала німецький реанімобіль із повним комплектом обладнання.
Два тижні тому відбулася найважливіша подія: 80 дітей із Волновахи відвідали місто Луцьк. Описати те, як їх зустріли, можу однією фразою. Вчителі, що супроводжували дітей, коли розмовляли з директором гімназії №4 Олександром Андрійовичем Мишковцем після двох днів перебування, сказали таку фразу: «Ви нас тут так приймаєте… Ми переживаємо, що ми там в себе будемо розповідати, а ніхто не повірить, що так люди можуть приймати: безкорисно, зі всією душею, щиро».
Коли я приїхав, вчителі почали запитувати: а скільки відшкодовують фінансів сім’ям, які приймають дітей із Волновахи. У них просто шок, що люди можуть робити це абсолютно безкорисно: приймати їх, кудись возити, купувати речі. Причому, наскільки я знаю, кожна дитина, яка потрапила у сім’ю, зразу ж отримала якісь подарунки. Деяких дітей просто возили на ринки і купили нові речі: від звичайного взуття до хорошого дорогого верхнього одягу.
Тому така співпраця найважливіша. 24 роки ніхто не займався побудовою патріотизму у нас на Донбасі. 24 роки ніхто нам не розповідав, що ми – єдина країна. Донбас жив сам по собі. І проблема в тому і полягає, що нам всі ці роки розповідали: «Ми ніби й Україна, але ми Донбас. А Донбас – це перш за все розумні, трудолюбиві люди, тому ми годуємо всю Україну (а це ж не правда), на коліна нас ніхто не ставив і не поставить, ми завжди Києву покажемо свою жорстку позицію, Київ завжди з нами буде рахуватися». От ми ці результати і пожинаємо.
Неможливо поміняти картинку у людей старшого покоління. Можна повпливати на людей середнього віку, умовно кажучи, від 30 до 50 років, але на це треба витратити дуже багато зусиль. Тільки діти – покоління, яке достатньо швидко розвивається. Діти можуть подивитися своїми очима, що насправді відбувається: чи є тут бандерівці, чи принижують тут людей, які розмовляють російською мовою. Я впевнений, що в особі цих вісімдесяти «перших ластівок» ми отримаємо людей, які, повернувшись у рідне місто, розкажуть, що там живуть такі ж українці, що російськомовні люди відчували себе комфортно, ніхто їх не ображав, навпаки – всі намагалися допомогти, приймали на найвищому рівні.
Це був перший приїзд. Я думаю, що на другий буде утричі більше дітей. Потім спробуємо організувати поїздку дітей з Волині до нас, на узбережжя Азовського моря, аби вони подивилися, як живе Донбас, побачили, що насправді там теж дуже багато патріотів, які себе яскраво проявили.
Є таке нехороше слово, не люблю його вживати… Але нам треба «зшити» Україну, бо навіть у Луцьку Микола Романюк із подивом розповідав, що в міста немає побратимів в Україні, бо ніхто ніколи не думав, що цим теж треба займатися. У Луцька є двадцять міст-побратимів у Європі, невдовзі буде ще один – у Норвегії, а побратимів зі Сходу України не було, як і у нас. Ми будували міждержавні відносини: Схід налагоджував співпрацю з Російською Федерацією, а Західна Україні – будувала зв’язки з Європейським союзом. А в результаті всі забували, що ці зв’язки повинні були рано чи пізно розхитати Україну.
Зараз ми займаємося тим, чим повинні були займатися у 91-му році: всім показувати, що, де б ти не жив, ти патріот України; на якій мові ти б не розмовляв, ти любиш свою країну.
Я вже маю п’ять своїх приймалень: у себе на окрузі, в місті Маріуполь як найбільш наближеному до мого округу, у місті Краматорську, Великій Новоселівці. Шосту ми відкрили у Луцьку.
Через приймальню народного депутата громадяни отримують зв’язок із вищим керівництвом держави. У приймальню можна зайти з маленьким питанням, з великим питанням, отримати інформацію, хто що робить на рівні керівництва держави, куди ми рухаємося, які в нас погляди.
Коли я повернувся до Києва після підписання угоди між містами-побратимами Волновахою і Луцьком, то поцікавився у секретаріаті фракції, хто відповідальний серед народних депутатів за Волинську область. Запитав, із ким спілкуватися, бо мені дуже сподобалася співпраця з вашою областю, з міським головою Луцька Миколою Романюком, і хотів своїми зусиллями допомогти людині, яка відповідальна перед фракцією за Волинь. Із подивом для себе почув, що немає відповідальних за Волинь серед найбільшої фракції – Блоку Петра Порошенка. Чому? Жодного мажоритарника, котрий переміг на виборах до парламенту, область не змогла отримати. Та й серед тих людей, які обиралися за списком, не було представника Волині.
Так виникла ідея – як одному із найбільш активних народних депутатів мені запропонували: якщо ти так переживаєш за Волинську область, у тебе там міста-побратими з’явилися… Є бажання – бери. Я підтвердив своє бажання, це було проголосовано на засіданні фракції. Так я став куратором Волинської області від Блоку Петра Порошенка.
Зразу виникли моменти: як співпрацювати, як допомагати області, як розвивати партійну структуру. Мене познайомили з Романом В’ячеславовичем Романюком. Це, на мій погляд, дуже сильна людина як керівник обласного осередку партії. Я не всіх керівників по Україні знаю, але з десятком знайомий. Серед них – після керівника Донецького осередку найбільш потужний – керівник Волинського.
Ми відвідали різні куточки Волині, спілкувалися з людьми. Найбільш болючими питаннями, якими я наразі займаюся та роблю необхідні поправки до законопроектів, є проблеми шахтарів та питання наповнення місцевих бюджетів за рахунок розвитку та розподілу коштів, щоб не всі кошти йшли до державного та обласного бюджетів,а залишалися на місцях. Також намагаємось вирішити проблему сміттєзвалища у Ківерцях.
Відкриваючи нашу приймальню, ми розуміли, що вона повинна працювати щодня. Краще її не відкривати, ніж тримати закритою. Громадська приймальня працюватиме з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00 години. Втім, за потреби працівники готові залишитися довше, аби допомогти заявникам у вирішенні їхніх потреб.
Відкриття нових приймалень не впливає на захист інтересів виборців мого рідного 60-го округу. Я намагаюсь довести людям, що, якщо вони за мене проголосували, то вони проголосували тому, що ми дієва команда, ми в змозі змінювати, ми в змозі щось робити.

За покупку семьями одежды детям подтверждаю, и родителям детей подарки передавали.
Мне интересно, а какие еще города побратимы есть у Волновахи, да еще и в России. Нигде информации такой не встречала.
И за Киверцы я тоже, конечно, рада. А вот у нас вопрос по мусоркам решаться будет?

Последний раз редактировалось Diduca 24 апр 2015, 09:22, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 23 апр 2015, 22:45 

цитата интересная. Но.... как тонко... грамотно ,изложено...

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 155 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]