Волноваха - городской форум

Пишите, общайтесь, задавайте вопросы. Форум посвящён всему, что происходит в Волновахе и за её пределами!

Текущее время: 17 ноя 2017, 20:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Справка переселенца
СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 13:41 

Здравствуйте! У нас просто крик души. Моя семья инвалиды и остались в прямом смысле этого слова без средств к существованию. У моей мамы была регистрация в Еленовке но ее захватили террористы и теперь ни один из них не может получать пенсию. Отец у нас лежачий а у матери из-за вредного производства тоже инвалидность. Если хоть кто то кто откликнется на мое сообщение и поможет в Волновахе получить справку. :cry_ing:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Справка переселенца
СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 14:55 

Может это плохая идея , но попробуйте задать ваш вопрос Лубенцу в ВКонтакте.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:00 

Вот здесь информация, как действовать, куда обращаться
http://hotline.dn.gov.ua/informaciya-dl ... yi-oblasti

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:12 

А это информация на сайте Пенсионного фонда
http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/pu ... _id=184068

Обратите внимание на вопрос о подаче документов родственниками. Странный ответ, конечно. Говорили, что в случае необходимости можно подавать документы при наличии доверенности. В любом случае нужно обращаться в пенсионный фонд и там уже конкретно выяснять.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:19 

Вот пункт, на который ссылаются
Цитата:
1.5. Заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії, про виплату пенсії у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання за кордон, поновлення виплати пенсії, про виплату частини пенсії на непрацездатних членів сім’ї особи, яка перебуває на повному державному утриманні, про виплату пенсії за довіреністю, термін дії якої більше одного року, через кожний рік дії такої довіреності, подається пенсіонером особисто або його законним представником до органу, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку як одержувача пенсії, а пенсіонерами, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і не отримують пенсії від уповноважених органів Російської Федерації, - до органу, що призначає пенсію, визначеного Пенсійним фондом України. При цьому у заяві про виплату частини пенсії непрацездатним членам сім’ї особи, яка знаходиться на повному державному утриманні, вказується адреса одержувача цієї частини пенсії.

Заява про виплату недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера подається особою до органу, що призначає пенсію, в якому померлий пенсіонер перебував на обліку як одержувач пенсії.

Заяву до органу, що призначає пенсію, про запит пенсійної справи особи, яка потребує опіки (піклування), якій опікуна (піклувальника) не призначено і яка перебуває на довготривалому лікуванні у закладі охорони здоров’я, подає адміністрація цього закладу.

Заява на запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

Адміністрація виправного закладу, де пенсіонер відбуває покарання, надсилає органу, що призначає пенсію, за місцезнаходженням цього закладу повідомлення про прибуття засудженого до закладу та довідку цього закладу із зазначенням реквізитів для перерахування пенсії.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1566-05

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:41 

Если я правильно понял , ТС имеет ввиду зарегистрировать родителей в паспортном столе на конкретный адрес в Волновахском р-не , без этой справки переселенцам не оформляют пенсию , ну и соответственно пособие тоже не дают...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:48 

Тануша писал(а):
Здравствуйте! У нас просто крик души. Моя семья инвалиды и остались в прямом смысле этого слова без средств к существованию. У моей мамы была регистрация в Еленовке но ее захватили террористы и теперь ни один из них не может получать пенсию. Отец у нас лежачий а у матери из-за вредного производства тоже инвалидность. Если хоть кто то кто откликнется на мое сообщение и поможет в Волновахе получить справку. :cry_ing:

Так Вы укажите, плиз, где сейчас Вы, ваша мама и отец. Иначе, как вам помочь. "была регистрация в Еленовке" это ни о чем не говорит.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 16:56 

semantic писал(а):
Если я правильно понял , ТС имеет ввиду зарегистрировать родителей в паспортном столе на конкретный адрес в Волновахском р-не , без этой справки переселенцам не оформляют пенсию , ну и соответственно пособие тоже не дают...

Да вы правильно меня поняли. Если есть кто может помочь в этом плане будим очень признательны.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 17:05 

Быть добру писал(а):
Тануша писал(а):

Так Вы укажите, плиз, где сейчас Вы, ваша мама и отец. Иначе, как вам помочь. "была регистрация в Еленовке" это ни о чем не говорит.

А что именно вы хотите знать о том где мы находимся? И как это может помочь нам?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 17:23 

Тануша писал(а):
Быть добру писал(а):
Тануша писал(а):

А что именно вы хотите знать о том где мы находимся? И как это может помочь нам?

В Еленовке, на территории подконтрольной Украине или в рашке? От этого многое зависит!

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 17:46 

Ну если бы Еленовку контролировала Украина и нам продолжали выплачивать пенсию. то мне и моей семье не пришлось бы унижаться и просить людей.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 17:58 

semantic писал(а):
Может это плохая идея , но попробуйте задать ваш вопрос Лубенцу в ВКонтакте.

Я прошу прощения а кто такой Лубинец?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 29 мар 2015, 18:57 

Депутат ВР

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 30 мар 2015, 13:09 

Я написал Вам в ЛС. Еще раз, главное - Ваше желание жить на территории Украины, а в технических вопросах постараюсь помочь, хотя и не всесильный, но постараюсь. Возможно кто-то из форумчан изъявит желание принять в этом участие - буду очень признателен. Мы, Украинцы, не должны бросать своих в беде.
Дайте знать о своем решении!

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 01 апр 2015, 11:48 

Для желающих оформить "левые" справки переселенцев вот такое имеется
Затверджено нові вимоги для отримання статусу переселенця

4 березня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив Постанову № 79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції».
Вона зобов’язує громадян, які були змушені залишити свої домівки у зв’язку з веденням бойових дій, в обов’язковому порядку повідомляти Державну міграційну службу України (далі – «ДМСУ») про своє фактичне місце проживання. Управління праці та соціального захисту населення (далі – «УПСЗН») щоденно направляє територіальним підрозділам ДМСУ списки осіб, що зареєструвалися як переселенці та отримали відповідну довідку.
Особа, що отримала довідку, повинна протягом 10 днів сповістити про своє фактичне місце проживання відповідний територіальний підрозділ ДМСУ.
Після цього ДМСУ в триденний термін проводить перевірку такої інформації, шляхом відвідування переселенця.
Якщо інформація підтверджується, представники ДМС ставлять штамп на зворотній стороні довідки.
У випадку відсутності переселенця за вказаною адресою, робітник ДМСУ того ж дня повідомляє УПСЗН, що особа не проживає за цією адресою.
Відсутність є достатньою підставою для зняття з обліку відповідної особи.
Для поновлення на обліку таких осіб є наявність інформації від ДМСУ про підтвердження їх фактичного місця проживання. Порядок отримання та передачі такої інформації у Постанові не зазначено.
Зареєстровані раніше переселенці у двомісячний термін мають пройти зазначену перевірку та отримати штамп на зворотній стороні довідки.
В разі відсутності особи, що перебуває на обліку за вказаною у довідці адресою, вона може протягом 10 днів звернутися до відповідного територіального підрозділу ДМСУ. Форма звернення поки що не затверджена.
Якщо не буде доведено, що особа проживає за вказаною адресою, УПЗСН має право зняти таку особу з обліку.
Довідка переселенця вважається не дійсною без штампу територіального підрозділу ДМСУ.
Органи ДМСУ зобов’язані щомісяця на вибірковій основі здійснювати перевірку місцезнаходження не менш ніж 10% від загальної численності переселенців.
Джерело: http://dostyp.com.ua/

Так что, или слишком много знакомых нужно иметь, или не мудрить, и переезжать официально. Ну, или 3 вариант- требовать положенных соцвыплат у тех, кто их обещал- по месту.

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]