Волноваха - городской форум

Пишите, общайтесь, задавайте вопросы. Форум посвящён всему, что происходит в Волновахе и за её пределами!
Текущее время: 25 июн 2019, 17:37

Часовой пояс: UTC+03:00
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 3 сообщения ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 фев 2016, 18:25 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 13:07
Сообщения: 56
Откуда: Волноваха
В кратце, с 1-го февраля по Украине прокатилась волна повышения цен на аренду опор у ОблЭнерго в два раза.
3-го февраля состоится митинг протеста под верховной радой.
Требование Операторов - Вернуть опоры в собственность горсовета как это сделано в Киеве и Одессе.
В таком случае Операторы будут платить арендную плату Горсоветам, а не хозяыйвам частной структуры ДЭТЕК.
https://www.youtube.com/watch?v=MQahbdPcTMk


Вернуться к началу
СообщениеДобавлено: 01 фев 2016, 18:26 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 13:07
Сообщения: 56
Откуда: Волноваха
Інтернет Асоціація України

04053, Україна, м. Київ,

вул. Олеся Гончара, 15/3, оф.22

тел./факс. (044) 278-2925

www.inau.org.ua

1 лютого 2016 р., м. Київ

ІНАУ ЩОДО СТРАЙКУ ПРОВАЙДЕРІВ

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, послідовно виступає за право громадян на вільний доступ до Інтернету, яке визнане Генеральною Асамблеєю ООН як одне з базових прав людини в сучасному світі.

В рамках забезпечення цього права ІнАУ підтримує кроки держави щодо врегулювання проблеми доступу до інфраструктурних об’єктів для розвитку телекомунікаційних мереж та всіляко допомагає їх здійсненню.

Разом з тим мусимо зазначити, що ситуація вимагає значно більш рішучих кроків з боку органів влади для протидії монополізму у сфері використання електроенергетичних мереж для розміщення кабелів телекомунікацій, ліквідації завад ефективному використанню будинкових розподільчих мереж та кабельної каналізації електрозв’язку.

Тому ІнАУ поділяє занепокоєння операторів телекомунікацій діями власників об’єктів інфраструктури, які користуються своїм монопольним становищем та завищують тарифи і створюють адміністративні перепони для розвитку телекомунікаційних мереж, що обмежує можливості забезпечення громадян України, передусім у сільській місцевості, універсальною програмною послугою та доступом до мережі Інтернет.

В той же ІнАУ вважає пріоритетним правовий шлях вирішення проблеми: ми працюємо над якнайшвидшим прийняттям Закону України «Про доступ до структури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж», вимагаємо відкликання незаконних рішень органів місцевого самоврядування у сфері використання інфраструктури телекомунікацій, прийняття необхідних змін до відповідних підзаконних актів, а також пропонуємо впровадження взаємовигідних елементів саморегулювання, зокрема «Правил професійної етики з використання об’єктів енергетичної інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж», встановлення прозорої процедури розміщення і демонтажу телекомунікаційних кабелів.

Нам відомо, що певна частина суб’єктів господарювання в сфері телекомунікацій, невдоволених недостатньою протидією монополізму, одноосібними волюнтаристськими підходами енергетиків і органів місцевого самоврядування, розглядають можливість страйку з відключенням Інтернету. ІнАУ не є прихильником цих дій, адже припинення роботи Мережі призведе до перебоїв у роботі банківської системи України, обміні інформацією між органами державної влади і суб'єктами бізнесу, загострить суспільний конфлікт. Постраждають громадяни України.

Ми закликаємо органи державної влади і місцевого самоврядування, власників електроенергетичних мереж та інших інфраструктурних об’єктів, представників бізнесу в сфері телекомунікацій до ефективного діалогу з задля встановлення законних, прозорих, справедливих і взаємовигідних правил взаємодії з метою забезпечення громадян України якісними і доступними телекомунікаційними послугами, якнайшвидшої ліквідації в Україні цифрового розриву і забезпечення гідних позицій нашої держави у світі сучасних цифрових технологій.


Вернуться к началу
СообщениеДобавлено: 05 фев 2016, 13:46 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 13:07
Сообщения: 56
Откуда: Волноваха
Всем по барабану что интернет подорожает в 2 раза?
Курсом доллара провайдеров не убили, войной не убили, так ограничат доступ к инфраструктуре!


Вернуться к началу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 3 сообщения ] 

Часовой пояс: UTC+03:00


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти: 

cron
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Русская поддержка phpBB