Волноваха - городской форум

Пишите, общайтесь, задавайте вопросы. Форум посвящён всему, что происходит в Волновахе и за её пределами!

Текущее время: 17 дек 2017, 11:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 92 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Часть 5. Медицина.
СообщениеДобавлено: 18 сен 2017, 20:55 

Так и вижу, как стоматологи выковыривают эти пломбы из дупел, поминая незлым тихим словом того, кто это придумал.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 19 сен 2017, 08:40 

Эти клиенты не ходят к стоматологам. Жевачка, анальгин, прополис,типографская краска, чеснок, солёное сало , всё что угодно только не стоматолог...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 04 окт 2017, 12:16 

Из недостроенного здания около ЦРБ хотят сделать дом для переселенцев. Ага , а детское отделение переведем в церковь?
рукалицо...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 05 окт 2017, 09:51 

ВІДКРИТТЯ КАБІНЕТУ КОМП'ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ
Ще однією визначною подією для жителів міста стало відкриття кабінету комп’ютерної томографії в Селидівській центральній міській лікарні.
Рентгенівська КТ на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Томограф використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини, для діагностування різноманітних уражень головного мозку, для перевірки стану судин тощо.
Комп'ютерну томографію рекомендують застосовувати також під час профілактичних оглядів, оскільки томографія дає можливість виявити злоякісні новоутворення навіть на тих стадіях, коли інші методи діагностики їх не розпізнають. Та попри дієвість комп'ютерної томографії, цей вид обстеження все ще залишається малодоступним для більшості міст та навіть районів. Справа у вартості обладнання, яка є непід'ємною для місцевих кошторисів.
За ініціативи Селидівського міського голови Віктора Ремізова та за сприяння Донецької облдержадміністрації у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету Селидівська міська лікарня отримала 16-ти зрізний комп’ютерний томограф Brivo CT385 вартістю майже 10,0 млн.грн.
На розробку проектної документації та проведення експертизи з місцевого бюджету виділено кошти в розмірі 119,01 тис.грн.
На сьогоднішній день в будівлі головного корпусу Селидівської центральної міської лікарні (1 поверх) завершилась реконструкція приміщення, в якому встановлено комп'ютерний томограф. На проведення ремонтних робіт витрачено кошти міського бюджету в розмірі 1,2 млн.грн.
Після ознайомлення з кабінетом, його оснащенням і саме апаратом КТ з вітальним словом до присутніх звернувся Павло Жебрівський. Він зазначив, що сьогоднішній день – це день для того, щоб переконатись, що медицина в Селидовому розвивається. Завдяки томографу жителям не потрібно буде їздити в інше місто для проходження томографічного обстеження.Віктор Ремізов зауважив, що не дивлячись на те, що місту не вистачає медичної субвенції, усі працівники лікарні вчасно отримують заробітну плату. Також з місцевого бюджету виділяються необхідні кошти на закупівлю витратних матеріалів та ліків.
В.о. головного лікаря СЦМЛ Наталія Новакова подякувала очільнику області та міському голові за такий важливий та цінний для лікарні подарунок.
Лікар-рентгенолог Ольга Коломієць розповіла присутнім про переваги апарату.Саме сьогодні відбулось урочисте відкриття, за участю голови ДонОДА Павла Жебрівського, заступника голови ОДА Віктора Ремського, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимира Колесника, Селидівського міського голови Віктора Ремізова та медичних співробітників. Апарат відрізняється високим ступенем дозвіл і якістю зображення, можливістю використання перевірених технологій, зниження дози, швидкістю автоматизованої, ефективної обробки отриманого зображення, економічністю та орієнтованістю на користувача і пацієнта. За попередніми підрахунками його використання дозволить здійснити обстеження протягом року приблизно 1400 пацієнтів.Павло Жебрівський також поспілкувався з медичним персоналом лікарні та побажав їм подальших успіхів в нелегкій справі – рятувати життя людей.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 05 окт 2017, 12:42 

Гаврилов Олексій писал(а):
Из недостроенного здания около ЦРБ хотят сделать дом для переселенцев. Ага , а детское отделение переведем в церковь?
рукалицо...

по ул. Строителей есть не функционирующее здание (вроде бывшее общежитие). По моему отличный вариант для переселенцев.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 05 окт 2017, 12:57 

Это неофициальная информация. Я не любитель плодить слухи, но если это правда ,то принявший такое решение мой недруг.Со всеми вытекающими...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 05 окт 2017, 12:59 

поддерживаю!

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 05 окт 2017, 21:52 

Чего они в Волноваху прут? Ни развлечений, ни работы. Вот реально, чем тут заниматься? Разве что товары в дырляндию перепродавать.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 06 окт 2017, 07:58 

Очень много работает в бюджетной сфере , на железке, ну и само собой в торговле.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 окт 2017, 13:15 

Изображение

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 10 окт 2017, 21:57 

Изображение

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 12 окт 2017, 16:37 

Роман Сініцин

Я взагалі далекий від медицини і медреформи.
Але.
Медведчук, Бахтєєва, Богатирьова, Бойко, Вілкул і риги калібром поменше.
І йуля.
Тепер ось гавнаєд шарій вписався за Богомолець і на ефір кликати зібравсь.
Вписується бо прийшла рознарядка вписатись і мабуть капнуло бабла.
Я просто знаю, що система охорони здоров'я у нас зруйнована настільки, що далі руйнувати мабуть уже нікуди.
Бачу як ендюзер. Звичайний громадянин.
Стан лікарень. Бачу Лікарів, у тому числі моїх знайомих, які звалюють працювати в Чехію.
Усі ці "благодійні внески", черги, ніщєту, "підіть купіть бахіли", обісцяні тридцятирічні матраси і грибок.
І звичайних талановитих лікарів, на яких усе це ще якось тримається.
І знаю, що на медицині пиляються просто фантастичні гроші.
Роками пилялись ось цими ригами і фарма-мафією.
На фінансуванні медустанов, на закупках, на купі різних інших речей.
І зрозуміло, що реформувати галузь потрібно, швидше впроваджувати страхову медицину, міняти регламенти і процедури.
А ще є чіткий такий трігер у вигляді усієї цієї гоп-компанії противників медреформи - йобаних ригів і банабаків.
Якщо вони проти - то я за.
Ви що думаєте?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 18 окт 2017, 20:11 

Uliana Karanko
6 ч ·
Сьогодні буде ще один пост плану "те ,про що незручно говорити"...Ні не про секс.Про це давно всім зручно.Про фінанси.
Отже,кожна праця має бути оплачена.Коли це стосується нас самих ми точно відстоюємо свої позиції,коли ми прийшли до лікаря,то...я не говорю про державні установи ,там взагалі зачаровані "клятвою Гіпократа"..хоч часом здається,що "прокляттям".
Приклад: сьогодні до мене прийшла маленька пацієнтка. Їй 3 роки ,вона чарівна блондинка ,у неї суперові батьки і погані зубки.У нас взаємна симпатія і мої мультики їй до вподоби ,і цукерки вона хоче ,і подарунок ,і всім вдома пообіцяла повернутись з засліплюючою посмішкою ...але..але...ми говоримо вже втретє.Я почуваюсь трошки аніматором ,трошки актором лялькового театру,телеведучою,психологом і дууууже спокійною тіточкою ,яка досягла дзену і ні на що не відволікається. Моя асистентка Маруся(псевдонім,справжнє ім'я Марина),на межі непритомності.....третя зустріч...третя година мого робочого часу,роботи кабінету клініки...приміщення ,обладнання,стерильні інструменти...щонайменше 6 пар рукавичок,рукавички на надування кульок,світло,вода ,засоби дезінфекції.
На диво,але крім мене любимої в процесі задіяно ще адміністратора,асистента,менеджера по закупці розхідників(одноразові серветки,слиновідсмоктувачі,щіточки для демонстрації на пальчиках)
.....третя зустріч...третя година .ми не говоримо на вулиці у вільний час....
Я не змогла вмовити.Я розповідаю про лікування в супроводі анестезіолога.Ризики,можливі ускладнення,варіанти ,кілька планів лікування. Можлива подальша ортодонтія.
Варіанти.Ускладнення.
Я захрипла(це вже професійне до кінця робочого дня голос зникає).
Ми порозумілись.Прощаємось.
Пацієнти ідуть.Адміністратор нагадує,що у них є оплата 150 гривень(ми поставили повторну консультацію(пошкодували)... замість 500 грн.психологічна підготовка плюс все та ж повторна консультація)
-"как?за что платить? доктор же ничего не сделала?"
Занавіс.

P.s.:на першому відвідуванні ми попередили ,що "звикання" також не безкоштовно,але то було давно...Забули.Тепер буду попереджувати щоразу.

Почуваюсь розбитою.Багато років роботи,коштовні курси ,стажування.
Маленькі помилки та перемоги.Досвід.

"Лікар нічого не зробила"

P.p.s.: фото з інету,я люблю свою роботу і я люблю благодійність. Випадок не одиничний.Якщо хтось себе "впізнав" не ображайтесь.Мітингую там ,де я давала роздруківку плану лікування з вказанням даної послуги.Ті ,хто до мене ходять із старшими дітками давно мають "звикання" бонусно.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 19 окт 2017, 08:13 

Изображение

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 20 ноя 2017, 21:15 

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило детальну покрокову інструкцію з обрання сімейного лікаря. Відповідна стаття розміщена на сайті відомства.

Перший крок полягає у тому, що слід визначитися з лікарем. Українцям нагадують, що зараз вони не мусять звертатись до лікаря "строго за пропискою" - можна обрати лікаря, який працює біля вашого дому, роботи, якого вам порадили знайомі тощо.

Другим кроком є підписання декларації. Заклади первинної меддопомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. Декларація підписується безстроково, але лікаря можна змінити це у будь-який час.

Для підписання угоди з лікарем, знадобляться паспорт та ідентифікаційний номер. Для декларації з педіатром знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.

Читайте також: Медична реформа: де, хто і як лікуватиме хворих українців

Основний спосіб заповнення декларації — електроний: лікар внесе ваші дані в систему. Важливо, що декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде вам СМС-повідомленням. Потім лікар роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до лікаря у будь-який час.

Один лікар може обслуговувати максимум 2 тисячі пацієнтів.

Також українцям радять звертатися до лікарів при першій необхідності. Третій крок полягає у тому, що більшість проблем із здоров’ям можуть бути вирішені на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення. Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки в разі необхідності будуть також видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки та будь-які меддовідки.

Крок четвертий – не давати лікарям хабарів. Зазначається, що закладам первинної медичної допомоги буде платити держава— саме для того, щоб у медичних працівників були гідні зарплати і щоб ці гроші не платили пацієнти, як це відбувається зараз. Тож йдучи до лікаря, слід пам’ятати, що це не безкоштовна послуга, за яку ви маєте покласти "подяку" в кишеню лікарю. Це медична послуга, за яку заплачено з ваших податків.

Нагадаємо, кожен українець має обрати собі сімейного лікаря, підписати з ним угоду і ввійти до електронного реєстру пацієнтів. Такими є вимоги медичної реформи, котра змінює систему фінансування послуг із охорони здоров’я.

Місце проживання для вибору лікаря тепер значення не має – можна обрати фахівця поближче до роботи або фактичної, а не зазначеної в паспорті адреси. Якщо медика з доброю репутацією на приміті немає, про нього можна розпитати в друзів, колег або ж просто в реєстратурі в амбулаторії, поліклініці чи приватній клініці. Сімейний лікар має бути зареєстрований в електронній базі, тоді за наявності паспорту та мобільного телефону можна записуватися в перелік його пацієнтів. 

ВІДЕОПор Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/u-moz-oprilyudn ... 26075.html

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 92 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]