БЕЗПЕКА РУХУ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДАХ!!!

Описание: Новости города Волноваха и Волновахского района.
Правила раздела:

Алексей Alex
Алексей Alex
Репутация: 0
С нами: 1 год

Сообщение #1 Алексей Alex » 18.05.2021, 12:26

У рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2021-2030 років, проголошеного Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, з 17 по 23 травня 2021 року організовується проведення Тижня безпеки дорожнього руху, під час якого буде привернуто увагу до ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль задля зменшення кількості смертей і травм, виконання профілактичних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах України, в тому числі заходів щодо забезпечення безпеки руху при перетині залізничних переїздів та зниження рівня аварійності в межах їх дії.
Мета цього заходу – привернути увагу до проблем травматизму та смертності на дорогах, а також вжити профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення безпеки руху на автомобільних шляхах України, в тому числі й заходи забезпечення безпеки руху під час перетину залізничних переїздів, зниження аварійності в їх межах.
Волноваська дистанція колії обслуговує 48 залізничних переїздів за напрямками Волноваха - Маріуполь та Волноваха - Комиш Зоря. Тому просить всіх неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху та правил перетину залізничних переїздів.Адже від цього залежить людське життя.
Шановні водії! Пам’ятайте, нехтування правилами загрожує не лише вашому життю і здоров’ю, але й безпеці пасажирських та вантажних перевезень залізниці.

Вернуться в «Новости г. Волноваха»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость